Eğitimlerimiz

" YAŞLILIĞI ZİHNİNDE YEN " WORKSHOPU

24 AĞUSTOS CUMARTESİ

SAAT 12:00-14:30

HARİKA YAŞAM ATÖLYESİ ALANYA


AŞK VE NEFES ÜCRETSİZ TANITIMI

Ruh Eşi Çalışması ve Holoterapi Nefes deneyimine hazırmısınız ?

Tarih : 2 Ağustos CUMA

Saat : 18:00 - 19: 30 

Katılım ücretsizdir...


Gerçek seçimle para yarat semineri

HARİKA YAŞAM ATÖLYESİ - ALANYA

26.07.2019 -- 12:00-19:00


Bilinçaltı dili eğitimi

Refik Korkmaz'ın 25 yılda geliştirdiği bu sistem mitolojik simgeler yardımıyla bilinçaltı okuma ve bilinçaltını yeniden programlama esasına dayanmakta, mucizevi bir değişim ve dönüşüm sağlamaktadır.

Eğitim süresi bir gündür. Kullanılan metodlar basit ve etkilidir. Eğitimi aldığınızda Dünya' da eşi olmayan bir dönüşüm metodunun sertifikalı uygulayıcısı olursunuz. Öğretilen yöntemleri uygulamak için o kişi ile aynı ortamda bulunma zorunluluğunuz yoktur. Küçük çocuklar ve yaşlı insanlar üzerinde güvenle çalışabilirsiniz.

BİLİNÇALTI DİLİ OKUR YAZARLIĞI EĞİTİMİ SİZE NE KAZANDIRACAK?
Bu sayede bilinçaltı dilini anlayıp konuşabileceksiniz.

* Bilinçaltı dili sayesinde eşinizin, dostunuzun, çocuklarınızın, ilk defa karşılaştığınız bir insanın kişiliğini ve içinde bulunduğu psikolojik durumu saniyeler içinde çözebileceksiniz. 
* Çocuğunuzun alkol / uyuşturucu kullanıp kullanmadığını, yanlış arkadaşlıkları olup olmadığını bir dakikada öğrenebileceksiniz. 
* Eşiniz ve sevgilinizle aşkınızın azaldığını düşünüyorsanız aşkınızı eski güzel günlerine dönüştürebileceksiniz. 
*Anneniz, babanız, kardeşleriniz ve çocuklarınızla ilgili problemlerinizi çözmeyi öğreneceksiniz. 
*Çocuğunuzun sınav kaygısını tek seansta ortadan kaldırabilirsiniz.
* Çocuğunuzun odaklanmasını ve ders başarısını yükseltmeyi başaracaksınız. 
*Çocuğunuzun hiperaktifliğini tek seansta ortadan kaldıracaksınız. 
*Bilinçaltınızı dönüştürerek hedeflerinize en iyi şekilde odaklanıp kilitlenecek, zafer elde edeceksiniz. 
*Sigara / kilo / alkol / uyuşturucu/... problemlerinizden ve her türlü korkularınızdan kurtulma yöntemini öğreneceksiniz. 
* Tiklerin nasıl yok edileceğini öğreneceksiniz.


Bize Ulaşın...

"Atölyemiz tarafından sürdürülen hiçbir faaliyet tedavi amacı gütmemekte olup sağlık veya psikolojik hizmet niteliği taşımamaktadır. Atölyemizin sağladığı hizmetler tanı ve tedavi amaçlı olmayıp tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren durum için bir hekime başvurulması gerekmektedir. Atölyemiz tarafından sürdürülen hiçbir faaliyet eğitim ve öğretim amacı da taşımamaktadır. Hizmetlerimiz sırasında gerçekleştirilen faaliyetler bilimsel olarak gerçekliği kanıtlanmamış olabileceği gibi farklı görüş ve inanışlara da dayalı olabilir. Atölyemiz tarafından gerçekleştirilen hiç bir faaliyet herhangi bir sonuç taahhüdü içermemektedir."

Bize Ulaşın

Kadıpaşa mah. Bostancı Pınarı cad. Atasev Apt. No:51 K:1 D:2 Alanya / Antalya Telefon:+90 530 393 75 75 Fax:+90 530 393 75 75 Email:info@harikaatolye.com Web:www.harikaatolye.com
© Copyright 2018 - Harika Yaşam Atolyesi