Harika ERDEM ?

1984’te doğdu. Girne American Universty İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümünden mezun oldu. İstanbul’da özel bir şirkette iş hayatına başladı. Başarılı olma arzusu çok kısa sürede onu yöneticiliğe taşıdı.

Bir gün hırs, öfke ve tutkunun esiri olduğunu düşündü. Sürekli iş odaklı yaşayarak aslında hayatı kaçırdığını fark etti. Gerçekten yaşıyor muydu? Her şey iş miydi ? Peki ya içsel huzuru mutluluğu var mıydı ? İşte bu hisle yapmış olduğu sorgulamalar onu harekete geçirdi.

2014′ te nefesle tanıştı. 7 günlük nefes kampına gitti. Seanslarının birinde bir mucize gerçekleşti ve çok etkilendi. Kamp biter bitmez koçluk eğitimine giderek nefes ve yaşam koçluğu eğitimini tamamladı. Türkiye Nefes Koçluğu Federasyon üyesi olarak yapılan birçok etkinlikte yer aldı. Yeni bir nefes ile arınmış bir bedene, olumlu bir zihne, koşulsuz seven bir kalbe sahip olmanın konforunu herkesle paylaşmak istediği için işinden ayrıldı.

Büyük bir heyecanla çıktığı bu yolda kendini geliştirebilmek adına NLP, Theta Healing, Mucizeler Kursu 365 Gün (Zihin Dönüşümü), Neuroformat, Human Design (Insan Tasarımı Karakter Analizi), Acsessbars eğitimlerine gitti. Bilinçaltı Dili Okuma ve Mucizeler Eğitmeni oldu. Aldığı eğitimleri içselleştirerek yaşamına entegre etti. Evlendi ve Alanya’ ya yerleşti.

Türkiye Nefes Koçluğu Federasyonu ailesinin Alanya bölgesini temsil ederek:

Nefes ve Yaşam Koçu,
Bilinçaltı Dili Egitmeni,
Human Design Analisti ( Insan Tasarımı),
NLP,
Neuroformat,
Acsessbars uygulayıcısı
Theta Healing terapisti

Yukarıda sıralanan kişisel gelişim yöntemlerinde profesyonel olarak grup çalışmaları ve bireysel seanslar yapmaktadir. Ayrıca Bilinçaltı Dili Okuma Yazarlığı egitimeni oldugu için bu yöntemin uygulayıcı sertifikasını vermektedir.

Bize Ulaşın...

"Atölyemiz tarafından sürdürülen hiçbir faaliyet tedavi amacı gütmemekte olup sağlık veya psikolojik hizmet niteliği taşımamaktadır. Atölyemizin sağladığı hizmetler tanı ve tedavi amaçlı olmayıp tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren durum için bir hekime başvurulması gerekmektedir. Atölyemiz tarafından sürdürülen hiçbir faaliyet eğitim ve öğretim amacı da taşımamaktadır. Hizmetlerimiz sırasında gerçekleştirilen faaliyetler bilimsel olarak gerçekliği kanıtlanmamış olabileceği gibi farklı görüş ve inanışlara da dayalı olabilir. Atölyemiz tarafından gerçekleştirilen hiç bir faaliyet herhangi bir sonuç taahhüdü içermemektedir."

Bize Ulaşın

Kadıpaşa mah. Bostancı Pınarı cad. Atasev Apt. No:51 K:1 D:2 Alanya / Antalya Telefon:+90 530 393 75 75 Fax:+90 530 393 75 75 Email:info@harikaatolye.com Web:www.harikaatolye.com
© Copyright 2018 - Harika Yaşam Atolyesi