HUMAN DESIGN

Human Design sistemi, kendini anlama ve tanıma sanatıdır.

Human Design sistemi geleneksel ve modern akım bilimlerinin sentezi olarak kabul görüyor. Geleneksel olan astroloji, çakra sitemi, Kabala ve I’Ching ile modern bilim olan genetik kod ve kuantum fizik sentezi türevleriyle birlikte anılıp birçok ezoterik bilginin sentezini birleştirerek kişiye özel bir yaşam tablosu oluşturur. Her insanın parmak izi gibi kendine özel bir tasarımı vardır. İnsanların bütün ve tatmin edici bir hayat sürmeleri için ihtiyaçları olan her şey bu tasarımın içindedir.

Günümüzde pek çok insanın “Ben kimim?”, “Bu hayattaki amacım ne?”, “Beni gerçekten tatmin eden hayat şartları nelerdir?” gibi sorular sorduğu bir gerçektir. Ne yazık ki genellikle soruların yanıtlarının dışarıda bir yerlerde var olduğuna inanma tuzağına düşeriz. Oysa tüm yanıtlar içimizdedir. Yaratılışımızda, tasarlanış biçimimizdedir. Human Design sistemi sayesinde kişiliğinizin nasıl planlandığını görecek, yaşamakta olduğunuz hayatın bu tasarımla uyumlu olup olmadığını anlayabilecek ve kendinizi başkalarıyla kıyaslayarak mutsuz olmak yerine kendi eşsiz vasıflarınızı bilmenin rahatlığıyla mutlu olacağınız bir hayata adım atabileceksiniz.

Human Design ( İnsan Tasarımı ) sistemi, ülkemizde yeni yeni duyulmaya başlasa da tüm Dünya' da çok farkli alanlarda kullanılmakta olup insanların yaşamlarını değiştiren devrimsel bir sistemdir.

Human Design sistemini kullanabilecegimiz alanlar ve Human Design faydaları nelerdir?

Kendimiz için:
- Yaradılışımız ile mevcut halimiz arasındaki farklılıkları görürüz. 
- Güçlü ve gelişime açık yanlarımızı fark ederiz.
- Karar mekanizmamızın nasıl çalıştığını anlar, bu sayede doğru zamanda bizim için doğru olan kararı verebiliriz. 
- Bugüne kadar yüklendiğimiz koşullanmalarımızı fark eder ve özümüze uyumlu hale dönüş fırsatı elde ederiz.
- Anlamlandıramadığımız davranış kalıplarımızı anlayabiliriz. 
- Yaşamımızı kolaylaştırmak adına yapabileceklerimizi ortaya çıkartabiliriz
- Kaynaklarımızı fark edip kullanmaya başlayabiliriz.

Sevdiklerimiz için:
- İlişkilerimizde ortak noktaları ve uzlaşı alanlarını bulabiliriz. 
- Aile içinde birbirini anlama ve birbirimizi olduğu gibi kabul edebilme anlayışını kazanır ve kazandırabiliriz. - Eşimiz ya da sevgilimizle yaşayacağımız mutlu bir ilişkinin sırrının ne olduğunu öğrenebiliriz.

Çocuklarımız için:
- Çocuklar arasındaki farklılıkları anlayabiliriz. 
- Çocuklarımızla iletişimimizi kolaylaştıracak yaklaşımı öğrenebiliriz. 
- Çocuklarımızın güçlü ve gelişime açık olan yanlarını keşfetmekle onları geleceğe hazırlayabiliriz.

İş hayatımız için:
- İş hayatında kendi yaradılışımızı ve ekip arkadaşlarımızınkini biliyor olmakla bizi başarıya ve mutluluğa taşıyacak kaynaklarımızı ortaya çıkarabiliriz.
- Birlikte çalıştığımız iş arkadaşlarımızla uyumlu çalışabilmenin yollarını keşfedebiliriz. 
- Yaradılışımıza uyumlu iş alanlarını seçme potansiyelimizi artırabiliriz.

İş veren iseniz:
- Şirketinizin kaderini değiştirilebilirsiniz.
- Doğru pozisyona doğru ekip arkadaşı seçebilmenize yarayacak bilgiler edinirsiniz. 
- İş yerinizde ilişkilerin daha iyi yönetilebilmesi adına faydalanabileceğiniz bir araç elde edersiniz. 
- Takım ruhunu geliştirebilir ve iş yerinizde verimi ve mutluluğu artırabilirsiniz.

Sonuç olarak Human Design sistemi, bize bizi anlatıyor! Hayatımızın kullanım kılavuzunu hazırlamamizi sağlıyor. Kişiliğimizin en derininde yatan özellikleri keşfetmemizi sağlayarak bize kendimiz gibi olmanın, kendimize ait bir hayatı yaşamanın anahtarını sunuyor.

Özünüzdeki İnsanı Keşfedin ! İdeal hayat eşinize dair net bir açıklama ister miydiniz ? Daha iyi kararlar almak, ideal kariyerinizi bulmak ve yüksek potansiyelinize ulaşmak ister miydiniz ? Gerçekten kim olduğunuzu bilmek ?

Bize Ulaşın...

"Atölyemiz tarafından sürdürülen hiçbir faaliyet tedavi amacı gütmemekte olup sağlık veya psikolojik hizmet niteliği taşımamaktadır. Atölyemizin sağladığı hizmetler tanı ve tedavi amaçlı olmayıp tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren durum için bir hekime başvurulması gerekmektedir. Atölyemiz tarafından sürdürülen hiçbir faaliyet eğitim ve öğretim amacı da taşımamaktadır. Hizmetlerimiz sırasında gerçekleştirilen faaliyetler bilimsel olarak gerçekliği kanıtlanmamış olabileceği gibi farklı görüş ve inanışlara da dayalı olabilir. Atölyemiz tarafından gerçekleştirilen hiç bir faaliyet herhangi bir sonuç taahhüdü içermemektedir."

Bize Ulaşın

Kadıpaşa mah. Bostancı Pınarı cad. Atasev Apt. No:51 K:1 D:2 Alanya / Antalya Telefon:+90 530 393 75 75 Fax:+90 530 393 75 75 Email:info@harikaatolye.com Web:www.harikaatolye.com
© Copyright 2018 - Harika Yaşam Atolyesi