THETA HEALING ?

Theta Healing beyni theta dalgasına geçirerek kendi bilinçaltı kalıplarımızı ve başkalarının bilinçaltı kalıplarını dönüştürmede kullanılan oldukça kolay bir yöntemdir. Bu yöntem kişinin kendisini durduran kalıplarını, öfke ve korkularını saniyede dönüştürür.

Diğer pek çok yöntemden farkı hızlı ve kolay olmasıdır. Alman psikiyatr Hans Berger ile beynin alfa, beta,theta, delta gibi frekanslara sahip olduğu kanıtlanmıştır. Bu yöntemin theta dalgasını seçme sebebi, theta dalgasının diğer dalgalara göre bilinçaltını dönüştürmede daha hızlı ve daha yaratıcı bir dalga olmasıdır. Örneğin alfa dalgası kullanılarak bilinçaltına olumlamalarla yüklenmeye çalışılan kalıpların 21 gün tekrarlanmaya ihtiyacı varken aynı kalıplar theta dalgası kullanılarak saniyede yüklenir. Theta dalgasının farkı, bu dalga kullanıldığında değişimin anda gerçekleşmesidir.

Theta frenkansı nedir?
Theta frekansı bizim bilinçaltımızın yaydığı frekanstır. Çocuklar 6 yaşına kadar theta frekansından yayın yaparlar. En yaratıcı oldukları dönemdir ve her şeyi kaydederler. O yüzden çocukların ilk 6 yılı çok önemlidir ve bu nedenle ailelerin bu döneme çok dikkat etmeleri gerekmektedir.

Theta Healing Ne İşe Yarar, Nasıl Uygulanır ?
Uygulayıcı kazma denilen yöntemle hangi kök inancı tuttuğunuzu tespit eder. Problem yaşadığınız konuda sahip olduğunuz bilinçaltı kaydına ulaşır. Bulunan kök inancın sizde gerçekten olduğunu görmeniz için size kas testi uygular. Kök inancın tesbitinden sonra Theta Healing yöntemi ile olumsuz kalıp bilinçaltınızdan kaldırılır ve yerine olumlu, istenilen kalıp yerleştirilir. Böylece siz de bu olumsuz kalıptan kaynaklı yaşamış olduğunuz fiziksel ya da psikolojik sıkıntılardan anında kurtulmuş olursunuz. Bu yöntemde kişi uyutulmaz, hipnoz edilmez. Kişi tamamen uyanıktır ve kendindedir. Basit kas testleri ile kişinin bilinçaltı kalıpları bulunur ve kök inançlar tespit edilip dönüştürülür. Kas testleri için gereken tek şey kişinin yeterli oranda sıvı tüketmiş olmasıdır. Seanslar bir saattir. Kişinin ihtiyacına göre seans sayısı belirlenir.

Bize Ulaşın...

"Atölyemiz tarafından sürdürülen hiçbir faaliyet tedavi amacı gütmemekte olup sağlık veya psikolojik hizmet niteliği taşımamaktadır. Atölyemizin sağladığı hizmetler tanı ve tedavi amaçlı olmayıp tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren durum için bir hekime başvurulması gerekmektedir. Atölyemiz tarafından sürdürülen hiçbir faaliyet eğitim ve öğretim amacı da taşımamaktadır. Hizmetlerimiz sırasında gerçekleştirilen faaliyetler bilimsel olarak gerçekliği kanıtlanmamış olabileceği gibi farklı görüş ve inanışlara da dayalı olabilir. Atölyemiz tarafından gerçekleştirilen hiç bir faaliyet herhangi bir sonuç taahhüdü içermemektedir."

Bize Ulaşın

Kadıpaşa mah. Bostancı Pınarı cad. Atasev Apt. No:51 K:1 D:2 Alanya / Antalya Telefon:+90 530 393 75 75 Fax:+90 530 393 75 75 Email:info@harikaatolye.com Web:www.harikaatolye.com
© Copyright 2018 - Harika Yaşam Atolyesi